Selim Kaymakamı okul ziyaretlerine devam ediyor

Keklik’in öğrencilerle yakından ilgilenmesi ise dikkat ekiyor.

Kaymakam Mehmet Keklik, İlçe Milli Eğitim Müdürü Cengiz Aydın ile birlikte okullara ziyarette bulundu. İlk olarak Atatürk Yatılı Bölge Ortaokulunda öğrencilerle öğle yemeğinde buluşan Keklik, yemek sırasında öğrencilerle sohbet etti. Öğrencilerin problemlerini dinleyip öğrencilerden beklentilerini dile getirdi.

8. Sınıf öğrencileriyle TEOG’daki başarı durumları hakkında konuşan Keklik, öğrencilere bazı önerilerde bulundu. Öğrencilerden kendilerine sunulan imkanlardan yararlanırken ailelerinin, öğretmenlerinin ve genel olarak ülkenin geleceğe dair beklentilerinin olduğunu ve bu beklentileri karşılamak için çalışmaları gerektiğini vurguladı. Öğrencilerle yemek yedikten sonra okulu da ziyaret eden Keklik, sınıflara girerek öğrencilerle hedefleri hakkında sohbet etti.

Kaymakam Mehmet Keklik, Atatürk YBO’nun ardından İmam Hatip Ortaokulu, Atatürk İlkokulu ve Latif Aras Anadolu Lisesi’ni de ziyaret etti.

Keklik, son olarak eşi TSM Başkanı Uzman Dr. Ayşana Zehra Keklik ile birlikte Şehit Teğmen Gökhan Yaşartürk Çok Programlı Anadolu Lisesi’nde Toplum Sağlık Merkezi tarafından düzenlenen “Depresyon” konulu seminere katıldı.

Bir önceki yazımız olan Kaymakam Keklik muhtarlarla istişare toplantısı yaptı başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir