Selim Gençlik Merkezi’nin yapımı devam ediyor

Vali Yardımcısı ve İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Erdinç Dolu, Selim Gençlik Merkezi’nde incelemelerde bulundu. Gençlik Merkezi’ni gezen Dolu, yürütülen çalışmalarla ilgili teknik personellerden bilgiler aldı.

Gençlik Merkezi tamamlandığında Selim’de çok büyük bir eksikliğin giderileceğini ifade ede İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Erdinç Dolu, “Selim merkezde yapımı tamamlanmak üzere olan Gençlik Merkezi bu yıl içerisinde hizmet verecek. Çok amaçlı olarak kullanılacak olan Gençlik Merkezi’nde, gençlerin sosyal yaşamına katkı sağlayacak olan müzik odaları, dans ve folklor salonu, kütüphane, zeka oyunu odaları, el sanatları, resim dersliği, klasik sanat dersliği ve bilgisayar derslikleri olmak üzere idari personel odaları da yer alacak” dedi.

Kars Vali Yardımcısı ve İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Erdinç Dolu’ya Selim Gençlik Merkezi incelemesinde, Plan Proje Müdürü Ersin Arslan ve teknik personellerde eşlik etti.

Bir önceki yazımız olan Vali Doğan Arpaçay’da muhtarlarla buluştu başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir