Sarıkamış Otelleri, kayak rezervasyonlarını almaya başladı

Türkiye’nin önemli kayak merkezlerinden birisi olan Cıbıltepe Kayak Merkezi, sadece yerli turistlerin değil, yabancı turistlerin de gözdesi oldu. Gelişmiş kayak altyapısı ve kristal karı dikkat çeken Cıbıltepe Kayak Merkezi’nde rezervasyonlar erken başladı.

Kış mevsimine dair rezervasyonları almaya başladıklarını ifade eden Hapitat Otel Genel Müdürü Mehmet Saraçoğlu, “Geçen seneki doluluklar nedeniyle, bu sene kayak sezonuna talepler, 3 ay daha erken gelmeye başladı. Bu sene otel olarak, kayak sezonunda yüzde 35 bir büyümeyi öngörüyoruz” dedi.

Mehmet Saraçoğlu, “Bir önceki seneye göre, bu yılın ilk yarısında rezervasyon oranımız yüzde 20 arttı. Bazı tarihler şimdiden doluya yakın olduğu için önceden rezervasyon yaptırmadan oda bulmak mümkün değil. Sadece odalarda değil, toplantı salonlarında da yoğunluk oluşmaya başladı” diye konuştu.

Sarıkamış Cıbıltepe Kayak Merkez’inde bulunan oteller geçen yıllara oranla bu yıl erken rezervasyonları alırken, oteller bölgesinde bulunan telesiyej tesislerinde de bakım onarım çalışmaları devam ediyor.

Bir önceki yazımız olan Okullar yeni 2017-2018 eğitim yılı için hazırlanıyor başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir