Kaymakam Mehmet Keklik, öğrencilerle buluştu

Keklik, öğrencilerle yemek yedi.
Kaymakam Mehmet Keklik, İlçe Milli Eğitim Müdürü Cengiz Aydın’la birlikte ilçedeki okullara ziyarette bulundu. İlk olarak Kazım Karabekir Yatılı Bölge Ortaokulu’nda öğrencilerle öğlen yemeğinde buluşan Kaymakam Keklik, yemek sırasında öğrencilerle sohbet etti. Öğrencilerin problemlerini dinleyip öğrencilerden beklentilerini dile getirdi. 8. Sınıf öğrencileriyle TEOG’daki başarı durumları hakkında konuşan Keklik, öğrencilere önerilerde bulundu.
Keklik, öğrencilerden kendilerine sunulan imkanlardan yararlanırken ailelerinin, öğretmenlerinin ve genel olarak ülkenin geleceğe dair beklentilerinin olduğunu ve bu beklentileri karşılamak için çalışmaları gerektiğini belirtti.
Öğrencilerle yemek yedikten sonra öğretmenlerle de sohbet eden Keklik, “Amacımız hem akademik anlamda başarılı bireyler yetiştirmek. Hem de topluma faydalı sağlam karakterli nesiller yetiştirmektir. Çocuklarımızın derslerinde başarılı olması yanında iyi birer insan olmalarını sağlamaya yönelik çalışmalarımızın artırılması, eğitim camiamızdan en önemli beklentimizdir” dedi.
Selim Kaymakamı Mehmet Keklik, öğretmenlere gayretlerinden dolayı teşekkür etti.

Bir önceki yazımız olan Harakani Türbesi ziyaretçi akınına uğruyor başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir