Kars’ta kaçak içki ele geçirildi

Kars’ta, ‘Kaçakçılıkla Mücadele Kapsamında’ Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince yapılan çalışmalarda 77 adet farklı markalarda kaçak içki ele geçirildi.

Konuyla ilgili İl Emniyet Müdürlüğü’nden yapılan yazılı açıklamada, “Kaçakçılıkla Mücadele Kapsamında’ Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlilerimizce yapılan çalışmalar neticesinde durumundan şüphelenilen bir araç durdurulmuş, araç içerisinde 2 erkek şahsın olduğu görülmüş yapılan üst aramasında Sahte olduğu düşünülen 1 adet 100 ABD Doları , araç içerisinde yapılan aramalarda ise valizler içerisine saklanmış 77 adet farklı markalarda Bandrole tabi ancak Bandrolsüz Kaçak İçki yakalanmış ve muhafaza altına alınmış , şahıslara 5607 Sayılı Kanuna Muhalefetten işlem yapılmasının ardından Adli Makamlara sevk edilmişlerdir” denildi.

Kars’ta, İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı KOM ekiplerinin, kaçakçılara yönelik çalışmaların aralıksız devam edeceği öğrenildi.

Bir önceki yazımız olan Kağızman’da Extacy hapı ele geçirildi başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir