Kars’ta Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ve Referandum çalışmaları

Dönem Kars Milletvekili Prof. Dr. Yunus Kılıç Cumhurbaşkanlığı Hükümet sistemi ve Referandum çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

AK Partililer, Cumhurbaşkanlığı Hükümet sistemi ve Referandum Çalışmaları kapsamında önce SKM Bürosu’da vatandaşlarla bir araya geldi. Ardından mahalle ziyaretlerine başlayan AK Partililer, Paşaçayır ve Taşlı Harman Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi.

AK Parti İl Başkanı Adem Çalkın, 16 Nisan’da yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve Hükümet sistemi ile ilgili bilgiler vererek mahalle sakinlerinden ‘Evet’ oyu kullanmalarını istedi.

AK Parti Milletvekili Selahattin Beyribey, İl Başkanı Adem Çalkın ve 24. Dönem Milletvekili Prof. Dr. Yunus Kılıç, Kars merkez ve ilçelerinde kapı kapı dolaşarak Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ve Yeni Anayasa hakkında vatandaşlara bilgi veriyor. AK Partililer gittikleri her yer de vatandaşlardan da destek görüyor.

Bir önceki yazımız olan Milli Eğitim Bakanı Yılmaz: “Sarıkamış ders kitaplarında yer alacak” başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir