Kars GAMP Lisesi Türkiye Kros Şampiyonası’na katılacak

Kars Gazi Ahmet Muhtar Paşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Türkiye Liseler arası kros yarışmasına katılmaya hak kazandı.
Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Türkiye Atletizm Federasyonunun krosu teşvik etmek amacıyla düzenlediği 2016-2017 Okullar Arası Kros Yarışması Artvin’de yapıldı.
23 ilden okulların katıldığı Artvin’de gerçekleştirilen yarışmada birinciliği Van Spor Lisesi, ikinciliği Erzurum Spor Lisesi ve üçüncülüğü Kars Gazi Ahmet Muhtar Paşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi kazandı.
Kars Gazi Ahmet Muhtar Paşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi takımı, 3 Mart 2017 tarihinde Malatya’da yapılacak olan 5 bin metre Türkiye Liselerarası kros şampiyonasında Kars’ı temsil edecek.
Kars Gazi Ahmet Muhtar Paşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi takımı öğrencileri Malatya’da yapılacak olan Türkiye Liselerarası kros şampiyonasında Kars’ı en iyi şekilde temsil ederek derece ile dönmeyi hedeflediklerini belirttiler.

Bir önceki yazımız olan Susuz’da İdare Şube Başkanları toplantısı yapıldı başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir