Kağızman Emniyet Müdürü Yarlıgaç’a veda programı

Kağızman halkı tarafından sevilen Emniyet Müdürü Ahmet Yarlıgaç’a, görevde bulunduğu 2 yıllık süreçte ilçede yaptığı başarılı hizmetlerden dolayı Kaymakam Ercan Öter, tarafından üstün başarı belgesi verildi.

Adana’ya tayini çıkan ve Kağızmanlılar tarafından sevilen Emniyet Müdürü Ahmet Yarlıgaç, onuruna Kaymakam Ercan Öter, tarafından yemek verildi. Duygulu anların yaşandığı yemekte protokol üyeleriyle bir araya gelen Yarlıgaç, Kağızman’da olmaktan Kağızmanlılara hizmet etmekten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Yemekte konuşan Kaymakam Ercan Öter, “İlçemizde 2 yıldır göstermiş olduğu özverili çalışmalardan dolayı teşekkür ederim. İnsani ilişkileri ile hepimizin gönlünde farklı bir yer aldınız. Gittiğiniz yerde başarılar dilerim” dedi.

Yapılan konuşmaların ardından yemeğe geçildi. Yemek sonrasında Emniyet Müdürü Ahmet Yarlıgaç’a, plaket ve çeşitli hediyeler verildi.

Bir önceki yazımız olan Sarıkamış Harekatı Kafkas Cephesi Tanıtım ve Araştırma Merkezi’nin yapımı devam ediyor başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir