İHA Kars temsilciliğine Azerbaycan’dan plaket

BDM Başkanı İsmayil Ağayev, ASİMDER Genel Başkanı Göksal Gülbey ve BDM Yönetim Kurulu Üyesi Samir Adıgözelli, Kars Temsilciliği’ni ziyaret etti. Kars Temsilcisi Işık Çapanoğlu ile muhabir Songül Özkan’ın karşıladığı heyet, bir süre Çapanoğlu ile sohbet etti.

BDM Başkanı İsmayil Ağayev, ’nın gerek Azerbaycan’da, gerek Türkiye’de ve gerekse Kars’ta Azerbaycan Türkiye ilişkilerine gösterdiği hassasiyeti dile getirerek Çapanoğlu’na teşekkür etti.

ASİMDER Genel Başkanı Göksal Gülbey ise ’nın özellikle bölgede çok önemli çalışmalara imza attığını kaydetti.

Kars Temsilcisi Işık Çapanoğlu ise Azerbaycan heyetinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

BDM Başkanı İsmayil Ağayev ve ASİMDER Genel Başkanı Göksal Gülbey, Kars ekibine üzerinde, “Türkiye Azerbaycan kardeşlik ilişkilerinin pekiştirilmesine, Azerbaycan’ın hak sesinin dünyaya ulaştırılması yönünde yapılan çalışmalara verdiğiniz destekten dolayı teşekkürlerimizi bildiriyoruz” yazılı plaket takdim etti.

Çapanoğlu ve Özkan’ın plaketlerini İsmayil Ağayev, Göksal Gülbey ve Samir Adıgözelli birlikte verdi. Azeri heyet daha sonra Kars Temsilciliği’nden ayrıldı.

Bir önceki yazımız olan Azeri Halk Kahramanı’nın abidesi dikilecek başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir