Başkan Toksoy, vatandaşlara belediye çalışmalarını anlattı

Toksoy, Sarıkamış Belediyesi çalışmalarını vatandaşlara anlattı.

Göreve başladığı 2014 yılından itibaren gece-gündüz demeden Sarıkamış’ın gelişmesi, büyümesi ve yaşanılabilir bir kent olması için çalışan Başkan Toksoy, yol, kaldırım, park, kanalizasyon, içme suyu şebekesi çalışmalarını hakkında vatandaşları bilgilendirdi.

Sarıkamış’ta önemli sorunları çözdüklerini ifade eden Başkan Göksal Toksoy, “İçme suyu şebekesi yenileme çalışmalarımız devam ediyor. Yıllarca el vurulmayan şebekeyi değiştiriyoruz. Değişen şebeke ile sizler daha iyi, daha temiz içme suyu kullanacaksınız. Bizlerde yenilen şebeke ile kayıp kaçağın önüne geçeceğiz” dedi.

Kanalizasyon şebekesi çalışmalarını da hızla yürüttüklerine dikkat çeken Başkan Göksal Toksoy, “Kanalizasyon şebekesi çalışmalarımızı bir taraftan yapıyoruz. Sarıkamış’ta yıllarca hiç kimse alt yapıya girmemiş. Alt yapısı olmayan bir yerde ne yaparsanız yapın, zamanla sıkıntı yaşarsınız. Biz ileride sıkıntı yaşamamak için alt yapı sorununu kökten çözüyoruz. Yıl sonuna kadar içme suyu ve kanalizasyon şebekesi çalışmalarımızı tamamlayacağız. Sizler bize güvenin, biz her şeyi sizlerinin daha rahat yaşamanız için yapıyoruz” diye konuştu.

Bir önceki yazımız olan Hasan Harakani türbesine Ramazan’da ziyaretçi akını başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir