Başkan Toksoy, durmak bilmiyor

Başkan Toksoy, kar yağmadan yol, kaldırım, kanalizasyon ve içme suyu şebekesi yenileme çalışmalarını tamamlamayı hedefliyor.

Sarıkamış Belediye Başkanlığı’nca yürütülen çalışmaları yerinde görerek, yapılan çalışmalarla ilgili bilgiler alan Başkan Toksoy, yaşanılabilir bir Sarıkamış için gece gündüz çalıştıklarını belirtti.

Göreve başladığı günden itibaren Sarıkamış’a daha güzel yapılabilirin hesaplarını yapan Başkan Göksal Toksoy, “Sarıkamış’ta göreve başladığımızdan itibaren güzel şeyler yaptık. Yapmaya da devam ediyoruz. Yollarımızın bir kısmını tamamlandık. Alt yapı çalışmalarımız tam hız devam ediyor. Alt yapısı tamamlanan bölgelerde yok ve kaldırım çalışmalarımız sürüyor. Havalar tam soğumadan, kar yağmadan işlerimizi tamamlamak istiyoruz” dedi.

“Sarıkamışlılar her şeyin en güzelini hak ediyor”

Şehitler diyarı Sarıkamış’ın Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, destek ve katkılarıyla çehresinin değiştiğine dikkat çeken Başkan Toksoy, “Bakanımız ve milletvekilimizin çok büyük katkılarını görüyoruz. Her konuda bizlere destek oluyor. Onların destek ve katkılarıyla işlerimizi yürütüyoruz. Sarıkamışlılar her şeyin en güzelini hak ediyor. Bunun için yoğun çaba sarf ediyoruz” diye konuştu.

Sarıkamış Belediye Başkanlığı’nca birçok noktada çalışma yürütülüyor. Bir taraftan kanalizasyon ve içme suyu şebekesi yenilenirken, bir taraftan da yol ve kaldırımlar yapılıyor. Başkan Toksoy, havaların sıcak ve güneşli gitmesi durumunda işlerinin yüzde 90’ını tamamlayacaklarını sözlerine ekledi.

Bir önceki yazımız olan KAÜ’den öğrencilere “Ünibüs” ring servisi ve çorba hizmeti başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir