Başkan Çalkın ve Milletvekili Kuzu’dan esnafa ziyaret

AK Parti Kars İl Başkanı Adem Çalkın, Cumhurbaşkanlığı Hükümet sistemi ve Referandum çalışmalarına destek için Kars’a gelen İstanbul Milletvekili Burhan Kuzu ile birlikte esnaf ziyareti yaptı. Kuzu AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezi’nde vatandaşlarla bir araya geldi.

AK Parti İstanbul Milletvekili Burhan Kuzu, İl Başkanı Adem Çalkın, Cumhurbaşkanlığı Hükümet sistemi ve Referandum Çalışmaları kapsamında esnaf ziyaretleri yaparak 16 Nisan’da yapılacak olan referandum çalışmaları hakkında vatandaşlara bilgi verdi,

Vatandaşlardan detaylı ’evet’ oyu istedi.

AK Parti Kars İl Başkanı Adem Çalkın, 16 Nisan’da Karslıların evet diyeceğini belirtti.

Çalkın, “Seçim çalışmalarımız devam ediyor. Bütün teşkilatımız kapı kapı dolaşarak Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemini vatandaşa anlatıyor. Vatandaşlarımız çalışmalarımıza destek veriyor” dedi.

Başkan Adem Çalkın, Milletvekili Burhan Kuzu ile birlikte son olarak Evliya Cami, Harakani Türbesi’ni ziyaret etti.

Öte yandan AK Parti Kars Milletvekili Selahattin Beyribey, Merkez İlçe Başkanı Yusuf Kaya Arpaçay Belediye Başkanı Erçetin Altay İlçe Başkanı Zeki Elma ve AK Parti heyetiyle Arpaçay’a bağlı Söğütlü, Değirmenköprü, Koçköyü, Taşdere, Bardaklı ve Akçalar köylerini ziyaret ederek Cumhurbaşkanlığı Hükümet sistemi ve Referandum kapsamında evet oyu kullanmalarını istedi.

Bir önceki yazımız olan Kars Lojistik Merkez’in temeli atılıyor başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir