Başkan Altun, yapımı devam Yürüyüş Yolu’nda incelemelerde bulundu

Selim Belediyesi, ‘Daha yaşanabilir bir Selim için çalışıyoruz’ sloganından hareketle ilçe sınırları içerisinde bulunan tüm mahallelere dokunarak farklı yaşam alanları yaratmaya devam ediyor. Bu kapsamına yapımına başlanan yürüyüş ve bisiklet yolu çalışmalarını Başkan Coşkun Altun, yerinde inceledi. Altun yapılan çalışmalarla ilgili bilgiler aldı.

Belediye Başkanı Coşkun Altun, belediye olarak Selim’in geldiği noktayı farklı bir boyuta taşımak istediklerini, bu kapsamda yürüyüş ve bisiklet yolu çalışmalarına başladıklarını belirtti.

Göreve geldiği ilk günden itibaren Selim’e yakışır projelere imza atan Belediye Başkanı Coşkun Altun, halkın kullanımı için yürüyüş ve bisiklet yolu yapımına başladıklarını, kısa süre de yürüyüş ve bisiklet yolunu tamamlayarak halkın hizmetine açacaklarını söyledi.

Başkan Altun, “Selim belediyesi olarak ilçemiz halkının spor ve yürüyüş alışkanlığı kazandırmak için yaptığımız yürüyüş ve bisiklet yolu inşaatı tüm hızıyla devam ediyor. İnşallah en kısa zamanda tamamlayarak halkımızın hizmetine sunacağız. Daha sağlıklı ve daha güzel bir Selim için çalışıyoruz” dedi.

Başkan Altun, daha sonra yapımına başlanan yürüyüş ve bisiklet yolunu gezdi. Altın yapılan çalışmalarla ilgili yetkililerden bilgiler aldı.

Bir önceki yazımız olan KATSO Başkanı Ötegen, Cazibe Merkezi’ni değerlendirdi başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir