Bakan Arslan, Kağızman’da cami ve kuran kursu temel atma törenine katıldı

Hayırsever iş adamı Yusuf Korkmaz tarafından 5 milyona mal olan yatılı kuran kursu ve cami temel atma törenine katılan Bakan Arslan, “İlçemize böyle bir hizmetin yapılmasını sağlayan Yusuf beye teşekkür ederiz. Kars ve ilçelerinde hükümet olarak çok büyük yatırmalara imza atıyoruz. Artık bir ilçede bile yapılan yatırmaların sayısı onları geçti. Eskiden olsa hayal bile edilemeyecek büyüklükte hizmetlerimizi halkımızın ayağına getiriyoruz.” dedi.

Bakan Arslan, bir taraftan yeni projeleri hayata geçirirken diğer taraftan da yapılacak diğer yatırımların planlarını yaptıklarını belirtti.

Konuşmasının ardından Bakan Arslan, Kars Valisi Rahmi Doğan ve iş adamı Yusuf Korkmaz ile birlikte yatılı kuran kursu ve cami temel atmasını yaptılar.

Temel atma törenlerinin ardından Bakan Arslan, ilçedeki esnafları ziyaret ederek sorunlarını dinledi. Birçok esnafla sohbet eden Bakan Arslan, 16 Nisan referandumunun önemine değinerek halktan destek istedi.

Bir önceki yazımız olan MHP Kars’ta 16 Nisan öncesi Seçim Koordinasyon Merkezi açtı başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir