Bakan Arslan AK Parti Kağızman İlçe Kongresine katıldı

Kongreye, Bakan Arslan’ın yanı sıra, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, AK Parti Kars Milletvekili Selahattin Beyribey, AK Parti Kars İl Başkanı Adem Çalık parti yöneticileri ve vatandaşlar katıldı.

Kongrede konuşan Bakan Arslan, Bugün yıllardır AK Parti ile omuz omuza veren herkes halen yine AK Parti çatısı altında çok şükür birlikteliğimizi kimse bozamadı. Bayrak yarışlar aynı heyecan ve özveri ile hiç tükenmeden devam ediyor. Ak Parti hükümetleri bugün İstanbul’a ne yatırım yaptıysa doğuya güneydoğuya Türkiye’nin her yerine hiçbir ayrım yapmadan aynı hizmetleri götürdü. Kars için yapılan hizmetler ortada ulaşımdan sağlığa eğitimden sulama hizmetlerine kadar bu yatırımları bundan 16 yıl önce söyleselerdi kimse inanmazdı. Eskiden gelip bir kamyon taş döküp milleti kandırıp seçimden sonra bir daha kimse uğramazdı ama şimdi hamd olsun ne söz verdiysek Genel Başkanımız Recep Tayip Erdoğan ve ekip arkadaşlarının yoğun çabaları ile hepsi gerçek oldu. Bölgemizde oynanan oyunlara asla müsaade etmeyeceğiz. Bu coğrafyada 80 milyon herkes kardeştir. Türkiye’nin büyümesini, güçlenmesini istemeyenler tıpkı 15 Temmuz gecesi gibi bugün de farklı yollarla bizleri bölmeye parçalamaya çalışıyorlar ama nafile, başaramayacaklar. Türkiye iktidarına güvenen halkı ile tek vatan tek bayrak tek millet anlayışı ile daha da büyücek ve gelişecektir dedi.

Kongre sonrası vatandaşlarla bir süre sohbet eden Bakan Arslan daha sonra ilçeden ayrıldı. Kongrede, İlçe Başkanlığına atanan Nesim Eydoğan tek liste ile girdi.

Bir önceki yazımız olan Tiflis’ten gelen ilk BTK Hattı treni Kars’ta coşkuyla karşılandı başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir