Bakan Ahmet Arslan Kars’ta

Bakan Arslan, referandum çalışmaları kapsamında geldiği Kars’ın Arpaçay ilçesinde binlerce vatandaş tarafından sevgi gösterisiyle karşıladı. Arpaçay ilçe meydanında vatandaşlara seslenen Bakan Ahmet Arslan, 16 Nisan’da Arpaçaylıların gereğini yapacağını belirtti.

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Arpaçay’da parti ayrımı yok, Arpaçay’da mezhep ayrımı yok, etnik yapı ayrımı yok. Dili, dini her ne olursa olsun Arpaçaylı her zamanki gibi Karslının yaptığı gibi bir ve beraber. Karslı bin yıldır bu coğrafyada boyun eğmediği gibi, baş eğmediği gibi, biz de bir Karslı olarak boyun eğmiyoruz. Baş eğimiyoruz, eğmeyeceğiz de, bundan hiç şüpheniz olmasın. Birlik ve beraberliğin en güzel göstergesi buradadır dedi.

Bakan Ahmet Arslan’a Arpaçaylılar 16 Nisan’da destek sözü verdi. Arslan konuşmasının ardından partisinin seçim koordinasyon merkezinin açılışını yaptı. Arslan, cuma namazını Merkez Cami’de kıldı.

Bir önceki yazımız olan MHP Kars İl Başkanı Yaver Özcan Selim’de esnafla buluştu başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir