AK Partili eski Başkan Nevzat Bozkuş, Selim’de referandum çalışması yapıyor

AK Partili eski Başkan Nevzat Bozkuş, geldiği Selim’de Belediye Başkanı Coşkun Altun ile birlikte vatandaşlar bir araya geldi. Bozkuş, Selimlileri tek tek dolaşarak Cumhurbaşkanlığı sistemi ve neden evet denilmesi gerektiğini anlatıyor.

15 yıllık AK Parti hükümetinin istikrarının Türkiye memnuniyet yarattığını ve Türkiye’nin güçlenmesini özellikle Avrupalıları rahatsız ettiğini ifade eden Nevzat Bozkuş, “Karslılar gerek Sayın Bakanımız için gerek Başbakanımız için ve gerekse Cumhurbaşkanımız için evet diyecektir. Çünkü Türkiye’nin büyümesi gelişmesi, Kars’ın büyümesi ve gelişmesidir. Ben inanıyorum aklıselim herkes referandumda gerekli cevabı vererek Türkiye’nin gelişmesine, daha da büyümesine katkı sağlayacaktır” dedi.

Eski Belediye Başkanı Nevzat Bozkuş, Selim Belediye Başkanı Coşkun Altun ile birlikte ilçe merkezinde vatandaşları ziyaret ederek destek istedi. Selimliler ise referandum da ‘evet’ diyerek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında olacakları sözünü verdi.

IÇ-

Bir önceki yazımız olan Bakan Ahmet Arslan yarın Kars’a geliyor başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir